Friday 29th of March 2024

Od września w naszej szkole prowadzone są zajęcia unijne z przyrody w ramach projektu „Zostań inżynierem – miej pracę”.  Uczniowie uczestniczą w zajęciach rozwijających i wyrównawczych. W grupie rozwijającej uczniowie poszerzają swoją wiedzę, poprzez doświadczenia i obserwację rozwijają aktywność i kreatywność. Doskonalą umiejętność koncentracji, logicznego myślenia, analizują i wyciągają wnioski. W grupie wyrównawczej uczniowie wyrównują zaległości w nauce, uczą się pokonywać trudności w uczeniu się, rozwijają zdolność koncentracji uwagi i samodzielnego myślenia. Nauczyciele prowadzący zajęcia,  P. Renata Gustyńska i P. Beata Jamrocha, dostosowują treści nauczania do predyspozycji i zdolności uczniów, stwarzają okazję do aktywnego i twórczego działania, wspierają i motywują swoich uczniów do rozwijania swoich zdolności i zainteresowań.
Autor: Beata Jamrocha
Poszukaj fotoreportaż "Zajęcia" w folderze "Rok szk. 2014/2015".