Saturday 20th of April 2024

Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji, 22 stycznia 2016roku, w klubie "Papiernik", klasa III a  przedstawiła Jasełka  i zaprezentowała program artystyczny. Wszyscy w pięknych strojach, z wielkim zaangażowaniem odegrali swoje role. Na scenie pojawiły się postacie z bajek, anioły i pasterze oraz Trzej Królowie. Dzieci złożyły życzenia babciom i dziadkom oraz obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które same wykonały. Były to koszyczki z papieru i zakładki do książek. Przedstawienie wywarło ogromne wrażenie na widzach. Czcigodni goście ze wzruszeniem odebrali piękne słowa, kierowane pod ich adresem. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu i bliższego poznania się. Było pięknie, wzruszająco i rodzinnie.
Autor: Urszula Nosalik
Poszukaj fotoreportaż "Jasełka 3a" w katalogu "Rok szk. 2015/2016"