Friday 19th of April 2024

Z dumą prezentujemy sylwetkę Michała Stempniewicza, wszechstronnie uzdolnionego ucznia klasy III b, który w tym roku szkolnym dopisał do obszernej listy swoich sukcesów zajęcie II miejsca w XVIII Rejonowym Konkursie Recytatorskim w kategorii klas I-III. Ten utalentowany recytator i matematyk to również świetny piłkarz, powoływany często do kadry Śląska.
Na początku ubiegłego tygodnia drużyna chłopców z udziałem Michała Stempniewicza oraz Jakuba Tomasiaka, pokonawszy rywali w województwie śląskim, wywalczyła kwalifikację do etapu ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Drużyna z Akademii Młodego Piłkarza Tiki Taka, prowadzona przez Pana trenera Mirosława Bajka, będzie walczyć z reprezentantami innych województw o prymat w turnieju na Stadionie Narodowym w dniu 2 maja 2016 r.
Życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć!
Autor: Małgorzata Kapała