Friday 29th of March 2024

Dnia 5 października 2017 r. w SP w Radziechowach z udziałem Starosty powiatu żywieckiego, Pana Andrzeja Kalaty i Burmistrza Żywca, Pana Antoniego Szlagora odbyła się uroczystość podsumowania rywalizacji sportowej za rok 2016/2017. Wzięli w niej udział młodzi sportowcy ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, nauczyciele wychowania fizycznego, dyrektorzy szkół oraz wójtowie gmin – wyróżniający się w zmaganiach sportowych.
Nasza szkoła zajęła w tej rywalizacji II miejsce za gospodarzem uroczystości - SP  w Radziechowach. W imieniu SP 1 puchar i dyplom odebrali Tomasz Fijak i Igor Jędrzejewski – członkowie reprezentacji szkoły, którzy wzięli udział we wszystkich zawodach, znacząco przyczynili się do zwycięstw w wielu rozgrywkach i prezentowali postawę fair play. Uczniom towarzyszyli nauczyciele wychowania fizyczego: Klaudiusz Bieniek, Seweryn Kosiec i Janusz Ramatowski.
Wszystkim zawodnikom, ich nauczycielom, a także rodzicom, którym dziękujemy za wsparcie i doping, serdecznie gratulujemy osiągnięć i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
Autor: Małgorzata Kapała