Wednesday 13th of December 2017

Szlachetna Paczka

9 – 10 grudnia 2017

Dołącz i Ty!

Już trzeci rok z rzędu nasza szkoła udostępni wolontariuszom pomieszczenia na magazyn akcji  Szlachetna Paczka. Zgromadzone tutaj od ofiarodawców dary przekażą oni rodzinom z Żywca i okolicznych  gmin.

Wychodząc z założenia, że z małych gestów rodzą się wielkie czyny, zapraszamy i Was, Drodzy Uczniowie i Rodzice, do włączenia się w to szlachetne dzieło.

W piątek, 8 grudnia 2017 r. od rana na parterze naszej szkoły będziemy prowadzić zbiórkę produktów żywnościowych i środków czystości, aby wesprzeć potrzebujących.

Co można przynieść?

Mile widziane: olej, kawa, herbata, makaron, produkty do pieczenia ciast, słodycze itp. Przydadzą się na pewno: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mleczko do czyszczenia, płyn do mycia okien, szampon, mydło w płynie itp.

Dołącz i Ty! Wystarczy jeden produkt!

Kiermasz świąteczny PDF Drukuj Email
niedziela, 03 grudnia 2017 17:07

Akcja 20 lat wspólnie PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:46

W II semestrze nasi uczniowie brali udział w Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej „20 lat wspólnie” prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jej celem było upamiętnienie 20 rocznicy pierwszych wyborów samorządowych w wolnej Polsce, która przypadała 27 maja tego roku.

Akcja miała zachęcić młodzież do zapoznania się z działalnością samorządu lokalnego. W ramach akcji, uczniowie podzieleni na zespoły (edukacja, ekologia, zabytki itp.) mieli za zadanie przeprowadzić wywiady ze swoimi rodzicami i sąsiadami na temat zmian, jakie zaszły w naszej miejscowości w ciągu ostatnich 20 lat. Uczniowie spotkali się w Ratuszu Miejskim z Burmistrzem Żywca, p. Markiem Czulem, który opowiedział o działalności samorządu i pracy radnych. Na podstawie zebranych materiałów uczniowie stworzyli prezentacje multimedialne poświęcone osiągnięciom władz samorządowych Żywca. Zaprezentowali w nich podstawowe dane o naszym mieście i jego władzach lokalnych, informacje o zmianach, które zaszły w Żywcu na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz zdjęcia potwierdzające te zmiany. Najlepsza prezentacja została umieszczona na specjalnie przygotowanej Internetowej Mapie Polski.

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:29

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Nasze miasto

Oceń naszą stronę

Oceń naszą szkołę

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, website hosting. Valid XHTML and CSS.