Thursday 29th of June 2017

zaprasza
Szanownych Rodziców
dzieci rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2017/2018

na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu
21 czerwca(środa)2017 r. o godzinie 16.30. w świetlicy szkolnej.
Tematyka spotkania:
-  podział klas,
-  spotkanie z wychowawczyniami,
-  podręczniki i wyprawka do szkoły,
-  sprawy dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńcze.
Informacje dodatkowe: 33 861-20-45, 693 821 227 /sekretariat szkolny/
Prosimy jedno z Rodziców o niezawodne przybycie.

Za nami II Piknik Rodzinny! PDF Drukuj Email
czwartek, 25 maja 2017 18:31
W sobotę  - 20 maja 2017 r. teren wokół naszej szkoły tętnił życiem. Występy, zjeżdżalnie, inne atrakcje i pyszności przyciągnęły rzesze odwiedzających – dzieci, rodziców i dziadków.
Nie zabrakło gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Burmistrz Antoni Szlagor, radni z Zabłocia – Pan Mirosław Figura i Pan Jarosław Gowin oraz Ks. Prałat Stanisław  Kozieł. Przybyli również Pan Mark Regel  - Dyrektor MCK oraz Pan Grzegorz Studencki, dzięki którym występy mogły się odbywać na tak imponującej scenie.
Organizacja pikniku to dzieło wspólne – uczniów, nauczycieli i rodziców. Słowa uznania kierujemy do rodziców z trójek klasowych, a szczególne wyrazy podziękowania za trud, poświęcenie i niezwykłe zaangażowanie przekazujemy Zarządowi Rady Rodziców na czele z Przewodniczącą – Panią Marią Wisińską – Kurz.
Autor: Małgorzata Kapała
Poszukaj fotoreportaz "Piknik" w katalogu "Rok szk. 2016/2017"

Akcja 20 lat wspólnie PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:46

W II semestrze nasi uczniowie brali udział w Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej „20 lat wspólnie” prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jej celem było upamiętnienie 20 rocznicy pierwszych wyborów samorządowych w wolnej Polsce, która przypadała 27 maja tego roku.

Akcja miała zachęcić młodzież do zapoznania się z działalnością samorządu lokalnego. W ramach akcji, uczniowie podzieleni na zespoły (edukacja, ekologia, zabytki itp.) mieli za zadanie przeprowadzić wywiady ze swoimi rodzicami i sąsiadami na temat zmian, jakie zaszły w naszej miejscowości w ciągu ostatnich 20 lat. Uczniowie spotkali się w Ratuszu Miejskim z Burmistrzem Żywca, p. Markiem Czulem, który opowiedział o działalności samorządu i pracy radnych. Na podstawie zebranych materiałów uczniowie stworzyli prezentacje multimedialne poświęcone osiągnięciom władz samorządowych Żywca. Zaprezentowali w nich podstawowe dane o naszym mieście i jego władzach lokalnych, informacje o zmianach, które zaszły w Żywcu na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz zdjęcia potwierdzające te zmiany. Najlepsza prezentacja została umieszczona na specjalnie przygotowanej Internetowej Mapie Polski.

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:29

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Nasze miasto

Oceń naszą stronę

Oceń naszą szkołę

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, website hosting. Valid XHTML and CSS.