Thursday 18th of December 2014

Wykaz podręczników obowiązujących w SP 1 w Żywcu w roku szk. 2010/2011

Sukces naszych tenisistów stołowych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 grudnia 2014 16:54
Drużyna w składzie: Filip Rułka, Tomasz Fijak, Krzysztof Nowak i na rezerwie Bartłomiej Cieńciała wywalczyła I miejsce w Eliminacjach Miejskich do Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym! Więcej zdjęć na stronie MOSiR.

Poprawiony: poniedziałek, 15 grudnia 2014 16:59

Wyniki konkursu „Malujemy i rysujemy Betlejem” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 grudnia 2014 17:01
Prezentujemy zdobywców nagród w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla uczniów szkół podstawowych, który zorganizowała Żywiecka Biblioteka Samorządowa oraz Kysucka Kniźnica w Cadcy i Kysuckie Królestwo Bajkowe

Martyna Tyc – 2. równorzędne miejsce w kategorii klas I – III
Wiktoria Nowak – 3.  równorzędne miejsca w kategorii klas I – III

Wyróżnienia:
Maria Postrożny, Weronika Drobisz,  Dominik Grabski,
Wiktoria Kupczak, Martyna Bułaczyńska, Anna Marcak
Więcej na stronie internetowej Żywieckiej Biblioteki Samorządowej.

Poprawiony: poniedziałek, 08 grudnia 2014 17:10

Akcja 20 lat wspólnie PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:46

W II semestrze nasi uczniowie brali udział w Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej „20 lat wspólnie” prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jej celem było upamiętnienie 20 rocznicy pierwszych wyborów samorządowych w wolnej Polsce, która przypadała 27 maja tego roku.

Akcja miała zachęcić młodzież do zapoznania się z działalnością samorządu lokalnego. W ramach akcji, uczniowie podzieleni na zespoły (edukacja, ekologia, zabytki itp.) mieli za zadanie przeprowadzić wywiady ze swoimi rodzicami i sąsiadami na temat zmian, jakie zaszły w naszej miejscowości w ciągu ostatnich 20 lat. Uczniowie spotkali się w Ratuszu Miejskim z Burmistrzem Żywca, p. Markiem Czulem, który opowiedział o działalności samorządu i pracy radnych. Na podstawie zebranych materiałów uczniowie stworzyli prezentacje multimedialne poświęcone osiągnięciom władz samorządowych Żywca. Zaprezentowali w nich podstawowe dane o naszym mieście i jego władzach lokalnych, informacje o zmianach, które zaszły w Żywcu na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz zdjęcia potwierdzające te zmiany. Najlepsza prezentacja została umieszczona na specjalnie przygotowanej Internetowej Mapie Polski.

Poprawiony: środa, 06 lipca 2011 19:52

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:29
Poprawiony: środa, 06 lipca 2011 19:52

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Oceń naszą stronę

Oceń naszą szkołę

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, website hosting. Valid XHTML and CSS.