Saturday 23rd of July 2016

Wykaz podręczników obowiązujących w SP 1 w Żywcu w roku szk. 2010/2011

Wykaz podręczników do klasy szóstej w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 15:28
W załączeniu znajduje się wykaz podręczników i ćwiczeń do klasy VI na rok szkolny 2016/2017, które należy przygotować we własnym zakresie na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zachęcamy, aby pozyskać podręczniki od uczniów kończących szkołę podstawową, natomiast ćwiczenia zakupić w księgarni.
Przypominamy Rodzicom, których dzieci będą w przyszłym roku szkolnym uczęszczać do klas I - V, że podręczniki i ćwiczenia obowiązujące w tych klasach są finansowane z budżetu państwa i uczniowie otrzymają je do użytkowania z chwilą rozpoczęcia roku szkolnego zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi.

Laureaci konkursów nagrodzeni przez Burmistrza Miasta PDF Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2016 15:26
Dnia 24 czerwca 2016 r. Burmistrz Miasta zaprosił do  Urzędu Miejskiego na uroczystą sesję Rady Miejskiej laureatów konkursów przedmiotowych wraz z ich opiekunami. Naszą szkołę reprezentowali: Jagoda Góra – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki oraz Małgosia Duc, Weronika Duc, Jakub Śleziak i Maksymilian Kocznur - laureaci i finaliści konkursów religijnych. Uczniom towarzyszyła Pani Zuzanna Piątek, która odebrała podziękowania dla Pani Agaty Zontek i Ks. Grzegorza Piekiełko. Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Autor: Małgorzata Kapała

Akcja 20 lat wspólnie PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:46

W II semestrze nasi uczniowie brali udział w Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej „20 lat wspólnie” prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jej celem było upamiętnienie 20 rocznicy pierwszych wyborów samorządowych w wolnej Polsce, która przypadała 27 maja tego roku.

Akcja miała zachęcić młodzież do zapoznania się z działalnością samorządu lokalnego. W ramach akcji, uczniowie podzieleni na zespoły (edukacja, ekologia, zabytki itp.) mieli za zadanie przeprowadzić wywiady ze swoimi rodzicami i sąsiadami na temat zmian, jakie zaszły w naszej miejscowości w ciągu ostatnich 20 lat. Uczniowie spotkali się w Ratuszu Miejskim z Burmistrzem Żywca, p. Markiem Czulem, który opowiedział o działalności samorządu i pracy radnych. Na podstawie zebranych materiałów uczniowie stworzyli prezentacje multimedialne poświęcone osiągnięciom władz samorządowych Żywca. Zaprezentowali w nich podstawowe dane o naszym mieście i jego władzach lokalnych, informacje o zmianach, które zaszły w Żywcu na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz zdjęcia potwierdzające te zmiany. Najlepsza prezentacja została umieszczona na specjalnie przygotowanej Internetowej Mapie Polski.

Poprawiony: środa, 06 lipca 2011 19:52

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:29
Poprawiony: środa, 06 lipca 2011 19:52

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Nasze miasto

Oceń naszą stronę

Oceń naszą szkołę

Odsłon : 204570

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, website hosting. Valid XHTML and CSS.