Saturday 01st of August 2015

Wykaz podręczników obowiązujących w SP 1 w Żywcu w roku szk. 2010/2011

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj Email
wtorek, 07 lipca 2015 08:40
Za nami kolejny rok szkolny – czas wytężonej pracy i nauki. Był on bardzo bogaty w różnorodne wydarzenia o charakterze edukacyjnym oraz wychowawczym. Warto wspomnieć uroczystość jubileuszową szkoły, wystawę plakatów w Galerii na Parterze z  udziałem Pana  prof. Michała Klisia oraz uroczystość zakończenia roku szkolnego, na które przybyła Pani Małgorzata Pępek, Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, aby uhonorować uczniów naszej szkoły - laureatów i uczestników konkursu „Szkoła marzeń”. Zdjęcia ze wspomnianych wydarzeń w zakładce Fotoreportaże. O licznych osiągnięciach przedmiotowych i sportowych naszych uczniów przeczytasz w zakładce Osiągnięcia.
PIĘKNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!Smile
Autor: Małgorzata Kapała

Poprawiony: wtorek, 07 lipca 2015 10:37

Komunikat o zakończeniu roku szkolnego PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2015 19:28
Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Zakończenie roku szkolnego w dniu 26 czerwca (piątek) 2015 r. odbędzie według następującego porządku:
9.00 – spotkanie klas I-V na boisku szkolnym
ok. 9.30 – spotkanie uczniów klas 1-5 z wychowawcami w salach
10.00 – uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas VI w sali gimnastycznej
ok. 11.30 – spotkanie uczniów klas VI z wychowawcami w salach

Przekazujemy również zaproszenia Ks. Prałata St. Kozieła na Mszę Świętą o 8.00 w kościele Św. Floriana.

Przypominamy, że 25. 06.(czwartek) 2015 r. jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica pełni zadania opiekuńczo-wychowawcze.

Poprawiony: środa, 24 czerwca 2015 19:32

Akcja 20 lat wspólnie PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:46

W II semestrze nasi uczniowie brali udział w Młodzieżowej Akcji Obywatelskiej „20 lat wspólnie” prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jej celem było upamiętnienie 20 rocznicy pierwszych wyborów samorządowych w wolnej Polsce, która przypadała 27 maja tego roku.

Akcja miała zachęcić młodzież do zapoznania się z działalnością samorządu lokalnego. W ramach akcji, uczniowie podzieleni na zespoły (edukacja, ekologia, zabytki itp.) mieli za zadanie przeprowadzić wywiady ze swoimi rodzicami i sąsiadami na temat zmian, jakie zaszły w naszej miejscowości w ciągu ostatnich 20 lat. Uczniowie spotkali się w Ratuszu Miejskim z Burmistrzem Żywca, p. Markiem Czulem, który opowiedział o działalności samorządu i pracy radnych. Na podstawie zebranych materiałów uczniowie stworzyli prezentacje multimedialne poświęcone osiągnięciom władz samorządowych Żywca. Zaprezentowali w nich podstawowe dane o naszym mieście i jego władzach lokalnych, informacje o zmianach, które zaszły w Żywcu na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz zdjęcia potwierdzające te zmiany. Najlepsza prezentacja została umieszczona na specjalnie przygotowanej Internetowej Mapie Polski.

Poprawiony: środa, 06 lipca 2011 19:52

W rocznicę bitwy pod Grunwaldem PDF Drukuj Email
czwartek, 15 lipca 2010 18:29
Poprawiony: środa, 06 lipca 2011 19:52

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Oceń naszą stronę

Oceń naszą szkołę

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, website hosting. Valid XHTML and CSS.